Naprawa iPhone Usługi

Na ekranie Twojego iPhone pojawiły się pęknięcia lub pajęczynka? Dotyk na całej powierzchni działa prawidłowo? Wyświetlacz nie posiada przebarwień, a widoczny obraz jest bez zastrzeżeń? Naprawimy to.

Do przywrócenia pełnej wydajności, wystarczy szybka wymiana baterii iPhone, która pozwoli znów cieszyć się z prawidłowej pracy urządzenia i to znacznie dłużej.

Wystąpienie problemów z dźwiękiem na głośniku rozmów, jest najczęściej wynikiem eksploatacji, podczas której dochodzi do dostania się zanieczyszczeń do maskownicy znajdującej się przed głośnikiem.

Na szybce obudowy Twojego iPhone pojawiły się pęknięcia lub pajęczynka? W takiej sytuacji nie ma konieczności wymiany całej obudowy i do przywrócenia idealnego wyglądu wystarczy wymiana samej szybki z zachowaniem oryginalnego korpusu.

Wymianę ekranu realizujemy w dwóch wariantach jakości. Zalecanym rozwiązaniem, w szczególności dla zachowania fabrycznej jakości oraz komfortu pracy, jest naprawa z użyciem ekranu z wyświetlaczem oryginalnym, dzięki czemu Twój iPhone znów będzie działał tak jak powinien zachowując fabryczną jakość.

Twój iPhone nie zawsze reaguje na podłączenie do ładowarki lub całkowicie przestał ładować? Naprawimy to.

Apple Naprawa

 

(c) 2023 FixMe Wszystkie prawa zastrzeżone.

Pomocne